| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $15800.00 - 20500.00/ Set |
| Standaardverpakking: | houten krat |
| Leveringstermijn: | 6 tot 10 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 sets per jaar |
ESTUN-robots zijn speciaal ontworpen 4-assige machines voor efficiënte palettering aan het eind van de lijn.ze kunnen met betrouwbaarheid met zware of omvangrijke voorwerpen omgaan, terwijl de geïntegreerde software programmering en patroonveranderingen vereenvoudigtZe worden op grote schaal gebruikt waar in geautomatiseerde verpakkingslijnen een consistente doorvoer en een laag onderhoud essentieel zijn.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Achsen | 4 |
| Hulpbelasting | 60-180 kg |
| Bereik | 20003100 mm |
| Herhaalbaarheid | ±0,03 mm tot ±0,2 mm |
| Beschermingscategorie | IP54 |
| Installatie | Vloer |
| Werktemperatuur | 0 °C tot +40 °C |
Geef aan:
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $15800.00 - 20500.00/ Set |
| Standaardverpakking: | houten krat |
| Leveringstermijn: | 6 tot 10 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 sets per jaar |
ESTUN-robots zijn speciaal ontworpen 4-assige machines voor efficiënte palettering aan het eind van de lijn.ze kunnen met betrouwbaarheid met zware of omvangrijke voorwerpen omgaan, terwijl de geïntegreerde software programmering en patroonveranderingen vereenvoudigtZe worden op grote schaal gebruikt waar in geautomatiseerde verpakkingslijnen een consistente doorvoer en een laag onderhoud essentieel zijn.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Achsen | 4 |
| Hulpbelasting | 60-180 kg |
| Bereik | 20003100 mm |
| Herhaalbaarheid | ±0,03 mm tot ±0,2 mm |
| Beschermingscategorie | IP54 |
| Installatie | Vloer |
| Werktemperatuur | 0 °C tot +40 °C |
Geef aan: