|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| Standaardverpakking: | Plastic doos |
| Leveringstermijn: | 6~8 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1000 sets per jaar |
De Leadshine DH116 is een 5-vingerige, behendige robot hand uit de DH-serie. Het beschikt over 6 actieve graden van vrijheid + 5 passieve, borstelloze kernloze motoren, planetaire reductoren en hybride kracht-positiebesturing. Ontworpen voor collaboratieve robots, humanoïde handen en onderzoeks-/educatieplatforms, biedt het een sterke belastbaarheid en perceptie tegen een concurrerende prijs.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Totaal aantal graden van vrijheid | 11 (6 actief + 5 passief) |
| Motoren | Borstelloze kernloos + planetaire reductor |
| Communicatie | EtherCAT (100 MHz), CAN/RS485 compatibel |
| Maximale belasting (hele hand) | 40 kg |
| Maximale belasting (enkele vinger) | 10 kg |
| Grijpcyclusduur | > 100.000 cycli |
| Besturingsmodus | FOC stroomlus + tactiele feedback + hybride kracht-positie |
| Serie | DH116 |
Gelieve op te geven:
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $3000.00 - 3500.00/ Set |
| Standaardverpakking: | Plastic doos |
| Leveringstermijn: | 6~8 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1000 sets per jaar |
De Leadshine DH116 is een 5-vingerige, behendige robot hand uit de DH-serie. Het beschikt over 6 actieve graden van vrijheid + 5 passieve, borstelloze kernloze motoren, planetaire reductoren en hybride kracht-positiebesturing. Ontworpen voor collaboratieve robots, humanoïde handen en onderzoeks-/educatieplatforms, biedt het een sterke belastbaarheid en perceptie tegen een concurrerende prijs.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Totaal aantal graden van vrijheid | 11 (6 actief + 5 passief) |
| Motoren | Borstelloze kernloos + planetaire reductor |
| Communicatie | EtherCAT (100 MHz), CAN/RS485 compatibel |
| Maximale belasting (hele hand) | 40 kg |
| Maximale belasting (enkele vinger) | 10 kg |
| Grijpcyclusduur | > 100.000 cycli |
| Besturingsmodus | FOC stroomlus + tactiele feedback + hybride kracht-positie |
| Serie | DH116 |
Gelieve op te geven: