| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| Standaardverpakking: | Kartonnen doos/houten kist |
| Leveringstermijn: | 6~8 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 sets per jaar |
De R-2000iC/165F is de klassieke 165 kg ladingrobot van Fanuc met een bereik van 2655 mm. Het heeft een zeer dunne pols voor snelle lascycli en een hoge armstijfheid voor het hanteren van zware plekkanonnen of grote onderdelen.Dit model is al vele jaren een werkpaard in de automobielproductie en is nog steeds een van de meest voorkomende robots in body-in-white laslijnen wereldwijd.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale lading | 165 kg |
| Maximaal bereik | 2655 mm |
| Achsen | 6 |
| Herhaalbaarheid | ± 0,05 mm |
| Montage | Vloer |
| Controller | R-30iB-serie |
| Vermogen om de pols te belasten | Hoog (geoptimaliseerd voor spotgeweren) |
| Bescherming | IP54 standaard |
Vertel ons alsjeblieft:
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| Standaardverpakking: | Kartonnen doos/houten kist |
| Leveringstermijn: | 6~8 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 sets per jaar |
De R-2000iC/165F is de klassieke 165 kg ladingrobot van Fanuc met een bereik van 2655 mm. Het heeft een zeer dunne pols voor snelle lascycli en een hoge armstijfheid voor het hanteren van zware plekkanonnen of grote onderdelen.Dit model is al vele jaren een werkpaard in de automobielproductie en is nog steeds een van de meest voorkomende robots in body-in-white laslijnen wereldwijd.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale lading | 165 kg |
| Maximaal bereik | 2655 mm |
| Achsen | 6 |
| Herhaalbaarheid | ± 0,05 mm |
| Montage | Vloer |
| Controller | R-30iB-serie |
| Vermogen om de pols te belasten | Hoog (geoptimaliseerd voor spotgeweren) |
| Bescherming | IP54 standaard |
Vertel ons alsjeblieft: