| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| Standaardverpakking: | Kartonnen doos/houten kist |
| Leveringstermijn: | 6~8 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 sets per jaar |
De Fanuc R-2000iC/165F is een 6-assige zware industriële robot met een nuttige lading van 165 kg en een bereik van 2655 mm.hoge stijfheid en uitstekende cyclustijdHet is een van de meest geïnstalleerde robots in auto-spootlassen wereldwijd, maar wordt ook veel gebruikt voor het verwerken van zware materialen, palletiseren en het bedienen van machines.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Hulpbelasting | 165 kg |
| Maximaal bereik | 2655 mm |
| Aantal assen | 6 |
| Herhaalbaarheid | ± 0,05 mm |
| Montagepositie | Vloer |
| Controller | R-30iB / R-30iB Plus |
| Wristmoment / traagheid | Hoog (geschikt voor zware kanonnen) |
| Beschermingscategorie | IP54 (standaard) |
Geef aan:
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | US $18888.00 - 28000.00/ Set |
| Standaardverpakking: | Kartonnen doos/houten kist |
| Leveringstermijn: | 6~8 weken |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 sets per jaar |
De Fanuc R-2000iC/165F is een 6-assige zware industriële robot met een nuttige lading van 165 kg en een bereik van 2655 mm.hoge stijfheid en uitstekende cyclustijdHet is een van de meest geïnstalleerde robots in auto-spootlassen wereldwijd, maar wordt ook veel gebruikt voor het verwerken van zware materialen, palletiseren en het bedienen van machines.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Hulpbelasting | 165 kg |
| Maximaal bereik | 2655 mm |
| Aantal assen | 6 |
| Herhaalbaarheid | ± 0,05 mm |
| Montagepositie | Vloer |
| Controller | R-30iB / R-30iB Plus |
| Wristmoment / traagheid | Hoog (geschikt voor zware kanonnen) |
| Beschermingscategorie | IP54 (standaard) |
Geef aan: